Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jklnyged/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Żłobek Niedyszyna - Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mali Giganci w Bełchatowie - Grocholice
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jklnyged/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Niepubliczny
Żłobek

Niedyszyna 40, 97-400 Bełchatów

Godziny otwarcia:
6:15 – 17:00 od Poniedziałku do Piątku

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz wdrażany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Przyjaciele i opiekunowie
Małych Gigantów

Żłobek Mali Giganci to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach i ich dużych potrzebach. To środowisko przyjazne małemu człowiekowi, który potrzebuje przewodnika, nauczyciela i doświadczonego partnera podczas tych najważniejszych pierwszych miesięcy i lat życia.

Mali Giganci