Przyjaciele i opiekunowie Małych Gigantów

Żłobek Mali Giganci to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach i ich dużych potrzebach.

To środowisko przyjazne małemu człowiekowi, który potrzebuje przewodnika, nauczyciela i doświadczonego partnera podczas tych najważniejszych pierwszych miesięcy i lat życia.

W projektowaniu bezpiecznego i otwartego na potrzeby dzieci i ich rodziców miejsca kierowaliśmy się przede wszystkim dobrem naszych przyszłych podopiecznych. Czując się współodpowiedzialni za ich rozwój, zaspokojenie ciekawości świata i naukę samodzielności, dokładamy wszelkich starań, aby w żłobku miały zapewnione najlepsze warunki do spędzania beztroskich chwil przygotowujących ich do późniejszej nauki.

Żłobek Mali Giganci to miejsce wyjątkowe:

• Jasne i przestronne sale zajęć zapewniające komfortowe warunki najmłodszym dzieciom

• Troska o sterylną czystość dla bezpieczeństwa dzieci

• Ogrzewanie podłogowe w całym budynku

• Wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemu przeciwpożarowemu i ewakuacyjnemu

• Nowoczesny plac zabaw na świeżym powietrzu, idealny do zabaw w wiosenne i letnie dni

• Własny parking dla rodziców

• Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd

• System ochrony budynku z monitoringiem

Nasz budynek

Żłobek Mali Giganci powstał od podstaw z uwzględnieniem potrzeb małego człowieka. Budynek został przystosowany do możliwości Maluchów, jest miejscem bezpiecznym, a wnętrze zaprojektowane tak, aby inspirowało dziecko i wspierało jego kreatywność.

Przestronne sale, miejsce do zabawy i nauki, plac zabaw z licznymi atrakcjami, a także doskonale zagospodarowana przestrzeń wewnątrz i na zewnątrz budynku. Wszystko dla bezpieczeństwa, radości i komfortu Waszych dzieci.

Nasz zespół

Tworzymy zespół ludzi, którzy znają, rozumieją i wpierają potrzeby dzieci. Mamy świadomość, że jesteśmy obok rodziców pierwszymi autorytetami i wzorami dla małego człowieka.

Spędza z nami często większość swojego czasu, darzy nas zaufaniem i wymaga od nas, że pokażemy mu, jak funkcjonować w otaczającym go świecie.

Ważna rola, jaką odgrywamy w życiu Malucha, jest dla nas inspiracją do zatrudniania osób wykwalifikowanych, darzących dzieci miłością i sympatią, kreatywnych, cierpliwych i życzliwych. Wspieramy rozwój naszych podopiecznych, tworzymy w żłobku atmosferę przepełnioną radością, uczymy dzieci pokonywania własnych słabości i budujemy ich poczucie własnej wartości.

• Wykwalifikowana kadra nauczycieli i pedagogów

• Lektor języka obcego, aby już od najmłodszych lat rozwijać u dzieci kompetencje językowe

• Pielęgniarka troszcząca się o dobre samopoczucie i zdrowie Maluchów

• Logopeda wpierający rozwój prawidłowej mowy dzieci