Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jklnyged/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Niepubliczne Przedszkole Mali Giganci

Zapraszamy do kontaktu wszystkich rodziców naszych Przedszkolaków oraz rodziców zainteresowanych współpracą z naszym przedszkolem. Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy szczegółów dotyczących działalności naszego przedszkola.

97-400 Bełchatów ul. Rynek Grocholski 21

kontakt@przedszkolebelchatow.pl

Mobile: 502 313 011

Godziny otwarcia:
6:15 – 17.00 od Poniedziałku do Piątku

Konto Bankowe nr:
23116022020000000370870869


Formularz kontakowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Mali Giganci 97-400 Bełchatów ul. Rynek Grocholski 21.

Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje
Mali Giganci