Kontakt

Biuro Projektu Niepublicznego Przedszkola Mali Giganci

Zapraszamy do kontaktu wszystkich rodziców naszych Maluchów oraz rodziców zainteresowanych współpracą z naszym przedszkolem. Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy szczegółów dotyczących działalności naszego przedszkola.

Adres Przedszkola:
97-400 Bełchatów, Niedyszyna 40

kontakt@przedszkolebelchatow.pl

Mobile: 502 313 011

Godziny otwarcia:
6:15 – 17.00 od Poniedziałku do Piątku

Konto Bankowe nr:
23116022020000000370870869

Biuro projektu:
97-400 Bełchatów, ul. Rynek Grocholski 21


Formularz kontakowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Mali Giganci 97-400 Bełchatów ul. Rynek Grocholski 21.

Twoje dane podane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Podanie danych jest dobrowolne. Podane dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje
Mali Giganci
Skip to content