Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jklnyged/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Mali Giganci - Przedszkole w Bełchatowie -> Oferta
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jklnyged/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Informacje o opłatach

Czesne

od 260 zł

(opłata miesięczna)

Pakiety godzinowe:

80 godzin – 260 zł

120 godzin – 300 zł

Bez limitu godzin – 330 zł

Każda kolejna godzina – 5 zł**

Drugie dziecko – 40% zniżki*

*Zniżka obowiązuje w sytuacji gdy pierwsze dziecko korzysta z pakietu “Bez limitu godzin”

** Liczone w przypadku przekroczenia limitowanej ilości godzin w danym miesiącu

W ramach każdego pakietu dziecko ma zapewnioną opiekę wykwalifikowanych nauczycieli i pedagogów.

Wszystkie pakiety umożliwiają udział dziecka w zajęciach rytmicznych, sportowych i gimnastyki korekcyjnej, zajęciach “buzi i języka”, zajęciach logopedycznych, manualnych, artystycznych, zajęciach z lektorem języka angielskiego oraz cyklicznych zajęciach tematycznych „Małego odkrywcy”

Wpisowe

(Brak opłaty wpisowej)

Informacje o bieżących opłatach związanych m.in. z ubezpieczeniem dziecka czy organizacją różnorodnych imprez okolicznościowych będą przekazywane systematycznie rodzicom.

Wyżywienie

(dzienna stawka)

W przedszkolu Mali Giganci dzieci mają zapewnione śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek.

Nieobecność dziecka prosimy zgłaszać najpóźniej do godziny 6.30 w celu odliczenia dziennego wyżywienia. Informację rodzice wysyłają drogą SMS-ową na nr: 502-313-011, podając w treści:

• Imię i Nazwisko dziecka
  • Grupę
  • Datę nieobecności dziecka (konkretny dzień lub od – do)

*Podane ceny obowiązują od 01.02.2020r.

Mali Giganci