Cudowne beztroskie lata Małych Gigantów

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego pragnie”

powiedział Paulo Coelho, inspirując nas tymi słowami do stworzenia miejsca, w którym zapewnimy dzieciom najlepsze warunki do bycia sobą, rozwoju i odkrywania świata.

W przedszkolu Mali Giganci kierujemy się 4 wartościami – wzajemny szacunek, zaufanie do drugiego człowieka, tolerancja niedoskonałości i inności oraz odpowiedzialność za innych. Każdy dzień w nim spędzony dla Malucha będzie inspirującą podróżą, poruszy jego wyobraźnię i zmysły.

My zadbamy o jego bezpieczeństwo i harmonijny rozwój, zapewnimy wszechstronną opiekę, aby żegnając się z nami każdego dnia, następnego wracało do nas z przyjemnością, radością i uśmiechem na twarzy.

Miejsce stworzone z myślą o potrzebach małego człowieka

• Przestronne sale dydaktyczne, atestowane zabawki i meble

• Wysoki standard warunków higieniczno-sanitarnych

• Ogrzewanie podłogowe w całym budynku

• Wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki nowoczesnemu systemu przeciwpożarowemu i ewakuacyjnemu

• Dużo ruchu na świeżym powietrzu na przystosowanym do wieku dzieci placu zabaw

• Własny parking dla rodziców

• Dogodna lokalizacja i łatwy dojazd

• System ochrony budynku z monitoringiem

Nasz budynek

Najważniejsza w przedszkolu jest atmosfera, wykwalifikowana kadra nauczycieli, zdrowe i pyszne posiłki.

Nie zapominamy jednak o tym, co dla rodziców odgrywa równie ważną rolę – bezpieczna przestrzeń dla ich dzieci. Budynek, w którym znajduje się przedszkole Mali Giganci, został przystosowany do potrzeb dzieci i oczekiwań ich rodziców.

Zadbaliśmy o dużą przestrzeń do zabawy i nauki, łatwy dostęp do zabawek i pomocy dydaktycznych, niezawodny system monitoringu oraz tereny zielone do spędzania czasu wolnego wiosną i latem.

Naszym celem było stworzenie miejsca, do którego dzieci będą każdego dnia przychodziły z radością i uśmiechem na twarzy.

Nasz zespół

Pierwsze 5 lat naszego życia to zaledwie 5% naszej życiowej drogi. To jednak one odgrywają kluczową rolę dla tego, kim będziemy w przyszłości, jakie wartości będą dla nas ważne, czym będziemy się kierować i jakie będą nasze wybory.

Mając świadomość, że to w tych latach dziecko poznaje świat, układa relacje z innymi osobami i kształtuje się jego system wartości, stworzyliśmy zespół ludzi świadomych odpowiedzialności za rozwój małego człowieka. Zatrudniamy osoby kreatywne, z pasją i ciepłym stosunkiem do dzieci, z odpowiednimi kwalifikacjami i wykształceniem.

Praca z dziećmi to dla nas przyjemność, a wspólnie spędzone chwile na zawsze pozostają niezapomnianym wspomnieniem.

Do dyspozycji dzieci i rodziców są:

• Wykwalifikowana kadra nauczycieli i pedagogów.

• Lektor języka angielskiego, aby już od najmłodszych lat rozwijać u dzieci kompetencje językowe.

• Pielęgniarka troszcząca się o dobre samopoczucie i zdrowie Maluchów.

• Logopeda wpierający rozwój prawidłowej mowy dzieci.